Teslimat ve İade Şartları

Teslimat:

  1. Masal Patisseria, siparişlerinizi belirtilen adrese ve zaman diliminde ulaştırmayı taahhüt eder. Teslimat günü ve saati, siparişin alındığı anda ve siparişin niteliğine bağlı olarak belirlenecektir.
  2. Teslimat sırasında, siparişinizi teslim alan kişinin ad-soyad bilgisi ve sipariş numarası alındı olarak kaydedilecektir.
  3. Teslimat sırasında, ürünlerin doğru ve eksiksiz olduğunu kontrol ediniz. Ürünlerde herhangi bir hasar veya eksiklik tespit ederseniz, kargo görevlisine veya teslim alan kişiye durumu bildiriniz ve bu durumu Masal Patisseria müşteri hizmetleri ile derhal paylaşınız.
  4. Teslimat sırasında alıcının veya yetkilendirdiği kişinin ad-soyad bilgisi belirtilen adreste bulunmuyorsa ve/veya teslimat yapılamıyorsa, teslimat için iade edilecek olan ürünler Masal Patisseria’ya geri gönderilecektir. Müşteri hizmetleri, teslimat sorunlarınızı çözmek için sizinle iletişime geçecektir.

İade ve İade Koşulları:

  1. Tüketicinin Ürün’ü teslim aldığı tarihten itibaren ondört (14) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin siparişten Sözleşme’den cayma hakkı vardır.
  2. İade talepleri, siparişin alındığı tarihten itibaren ondört (14) gün içinde Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek yapılmalıdır. Müşteri hizmetleri, iade süreci hakkında gerekli bilgileri verecektir.
  3. İade edilecek ürünlerin ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve satılabilir durumda olmalıdır. Açılmış, kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.
  4. İade işlemi, ürünlerin Masal Patisseria’ya ulaştığı ve incelendikten sonra gerçekleştirilecektir. İade tutarı, ödeme yapılan yönteme uygun şekilde geri ödenecektir.
  5. Kargo ücretleri, ürünlerin teslimatı sırasında alıcı tarafından ödenmişse iade işlemi sırasında Masal Patisseria tarafından karşılanacaktır.
  6. İade işlemi sürecinde herhangi bir sorun yaşarsanız, Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmak için buradayız.

Not: Taze ürünler ve kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi yasal düzenlemeler gereği mümkün olmayabilir. İade edilemeyen ürünlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.